Jakie kolczyki dla dziecka wybrać?

Przekłucie uszu dziecku to ważna chwila zarówno dla rodziców, jak i najmłodszego członka rodziny. Warto zadbać nie tylko o to, żeby zabieg przebieg w profesjonalnej atmosferze, ale również o dobór odpowiednich kolczyków. Dowiedz się, czym kierować się przy wyborze biżuterii dla najmłodszych.

1. Kolczyki dla dzieci – jakie wybrać?

2. Kolczyki na komunię – jakie wybrać na prezent?

zlote kolczyki dla dziecka

Kolczyki dla dzieci – jakie wybrać?

Kolczyki dla dzieci powinny być dobierane z uwagą. Szczególnie jeżeli uszy dziecka zostały przekłute niedawno. W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na kolczyki wykonane ze złota, srebra lub białego złota. Modele z metali szlachetnych nie spowodują zakażenia, a także posiadają działanie bakteriobójcze i przyśpieszą gojenie się rany po zabiegu. Z wysokiej jakości kolczyków, wykonanych z kruszców, nie warto rezygnować także później. Sztuczna biżuteria może być przyczyną alergii, co z kolei może spowodować konieczność rezygnacji z noszenia kolczyków.
Kolejny ważny aspekt to rozmiar biżuterii. Kolczyki dla dziewczynki nie powinny być duże ani bogato zdobione. W przeciwnym razie istnieje ryzyko skaleczenia w trakcie zabawy. Biżuteria nie powinna być również zbyt ciężka, ponieważ może podrażniać uszy. Najlepiej sprawdzą się kolczyki zapinane na sztyft, o niewielkiej wadze i dziewczęcym, klasycznym designie. Często wybierane są kolczyki o geometrycznych kształtach, kwiatki, misie czy gwiazdki.

zlote kolczyki dla dzieci

Kolczyki na komunię – jakie wybrać na prezent?
Delikatne złote kolczyki to dobry sposób na uzupełnienie komunijnego stroju. W takim wypadku warto zdecydować się na stonowany i jednocześnie oryginalny design – np. kolczyki w kształcie skrzydeł.

Złote kolczyki dla dzieci to także dobry wybór na prezent na urodziny lub komunię. Wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz o uniwersalnym wzornictwie będą doskonałą pamiątką na wiele lat. Dobrze sprawdzą się ponadczasowe wzory, takie jak geometryczne kształty, znak nieskończoności czy kwiaty.

W przypadku, gdy chcemy podkreślić doniosłość wydarzenia lub potraktować prezent jako inwestycje, dobrym wyborem będą ekskluzywne kolczyki dziecięce z brylantami.

Wybierając kolczyki na prezent dla dziecka, należy pamiętać, że nie powinny być one zbyt ciężkie, duże czy bogato zdobione. Delikatne kolczyki zapewnią wygodę i komfort dziewczynkom w trakcie zabaw.
Jubiler GOLD MONEY oferuje szeroki wybór kolczyków ze złota. Na uwagę zasługuje przede wszystkim kolekcja dziecięca, gdzie znaleźć można wzory i modele dopasowane do najmłodszych fanów biżuterii.

Dodaj komentarz