Jaka praca dodatkowa w czasie wolnym

Praca wykonywana w wolnym czasie może okazać się fajnym strzałem gotówki, jeszcze lepiej jak jesteśmy w stanie mieć taką pracę dodatkową cały czas. Ciekawą opcją w tej sytuacji może być bycie konsultantką kosmetyków.

Możliwości zarobkowe konsultantki kosmetycznej

Każdy z Nas niejednokrotnie słyszał o propozycjach jakie zapewnia bycie konsultantki kosmetycznej. Często wydawało Nam się, że zapisanie się na konsultantkę nie jest takie proste i trzeba z danej firmy otrzymać specjalne zaproszenie. Dawniej trochę tak było jednak w dzisiejszych czasach wszystko sprowadza się do wejścia na odpowiednią stronę i zarejestrowanie konta. Bycie konsultantką to świetne zajęcie poboczne, które to możemy czynić przy okazji jak i również w preferowany przez Nas sposób. To od Nas właściwie zależy ile zaangażujemy czasu w tą pracę i dodatkowo które metody wdrożymy.

W jaki sposób być konsultantką kosmetyczną?

Konsultantką kosmetyczną można zostać w wielu firmach. Warto jednak na początku skupić się na rozwinięciu sprzedaży w jednej, szczególnie takiej, która promuje dużych sprzedawców. Jeśli uda Nam się rozwinąć odpowiedni wachlarz klientów to możemy być pewni, że zarobki okażą się niezwykle atrakcyjne. Z pewnością liderem jest AVON, w końcu już od ponad 145 lat promuje działania sprzedażowe. W tym czasie pomógł w szczególności wielu kobietom stać się niezależnymi i wykonywać pracę dodatkową, która przynosi im nie tylko zyski ale również satysfakcje. Dla wielu osób bycie konsultantką w Avon to także, sposób na pokonanie własnych słabości i rozwinięcie swoich umiejętności. Konsultantka Avon zakłada konto na konsultantka.pl gdzie w szybki sposób wypełnia potrzebne dane i następnie w ciągu zaledwie chwili otrzymuje dane do logowania się do systemu w Avon. Jest to bardzo proste i intuicyjne, warto pamiętać również że całkowicie darmowe.

Jak zarabia konsultantka?

Dzięki rabatom jakie mamy po rejestracji w Avon zarabiamy przy sprzedaży. Jeśli w tym momencie nic nie sprzedajemy, a mamy jedynie konto by np. zamówić raz na jakiś czas dla siebie to po prostu mamy tańsze kosmetyki. Po założeniu konta i otrzymaniu własnych danych logowania Avon dla konsultantek warto poza standardowym rabatem pamiętać o ofertach specjalnych oraz katalogu Focus. Focus to taka dodatkowa gazetka z super przecenami, okazjami dla osób zarejestrowanych oraz rabatami, które pozwalają wielokrotnie zamawiać kosmetyki nawet 2 razy taniej. Ciekawą opcją jest też program z nagrodami, w zasadzie każda nowa kk bierze w nim udział przez pierwsze miesiące i odbiera świetne nagrody za zamówienia. Jak widać praca konsultantki to sama przyjemność, która może okazać się również ciekawą perspektywą na dodatkowy zarobek.

Dodaj komentarz